Backpack

Backpack

Firma w plecaku

Zalety

  • Elastyczne narzędzie do wielu zadań
  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Dostęp do naszych dokumentów zawsze i wszedzie
  • Mailowe przypomnienia

Wady

  • Skomlikowana składnia dodawania linków

Doskonały
9

Backpack to serwis internetowy, który jest połączeniem stron typu wiki, pakietów biurowych, kalendarzy i list zadań. Wszystko to stworzono z myślą o ułatwieniu pracy w małych i średnich firmach.

Backpack jest narzędziem uniwersalnym do wymiany różnego rodzaju informacji. Przede wszystkim w serwisie możemy tworzyć strony, które spełniają tutaj rolę dokumentów zapisywanych zwykle na twardym dysku komputera. Teraz nie ma takiej konieczności. Wszystko jest w Internecie. Łatwe do podzielenia się z innymi. Dostępne z każdego komputera podłączonego do Internetu.

Stronę w Backpack stworzymy jednym kliknięciem. Nadajemy jej nazwę, wpisujemy treść, możemy dodać listę zadań do wykonania, zamieścić zdjęcia i mapy, a następnie podzielić się nią ze współpracownikami.

Jeśli współpracujemy w kilkuosobowym zespole, trudnością może być sprawdzenie czym dana osoba się teraz zajmuje, czy jest bardzo zajęta, czy też możemy z nią porozmawiać. Służy do tego w Backpack dziennik, w którym zapisujemy co aktualnie robimy. Jeśli chcemy sprawdzić jakie zmiany wprowadzili ostatnio współpracownicy w naszych stronach lub jakie wydarzenia czekają nas w nadchodzącym tygodniu, wtedy wystarczy zajrzeć do zakładki Newsroom. Niestety funkcja kalendarza jest dostępna tylko w płatnej wersji serwisu.

Backpack to niezwykle przydatne narzędzie, jeśli musimy podczas pracy dzielić się informacjami, dokumentami oraz wiedzą na temat tego, co aktualnie robimy. Taki plecak może przydać się każdemu, warto go wypróbować.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na web-apps

Więcej
Backpack

Wypróbuj

Backpack

Opinie użytkowników o Backpack